komik na wesele i animacje dla dzieci

dyzionaweselu1

ANIMACJE NA WESELE – SUPER OFERTA 

Animacje na wesele , jeden z najlepszych klaunów w Polsce!

Myślicie , że to drogie ??? Nic podobnego ! W skali wydatków weselnych to niewielki procent. A jeśli Wasi goście pojawią się z więcej niż 5tką dzieci na imprezie pozwala to na swobodną zabawę bez pociech ciągnących „za rękaw”

Najprostszy pakiet to 2 h  – 1 klaun z dojazdem , mały zamek dmuchany do skakania dla maluchód 0-5 lat , wata cukrowa, wielkie bańki mydlane , zwierzaki z baloników, malowanie buziek lub piniata wypełniona słodkościami  . Idealnie sprawdza się przy każdej pogodzie !

Koszt to tylko 450 PLN brutto z dojazdem na terenie całego śląskiego i prawie całego opolskiego

Dopłata za maskotkę – 50 PLN

 Pakiet do 4 h

tu masz już jedną z najbogatszych ofert w tej branży. Obejmuje 2 animatorów, zwierzaki z baloników, 12 latających balonów z helem dla dzieci, watę cukrową bez limitu dokładek, 4 h doskonałej zabawy , wielkie mydlane bańki , duży zamek do skakania o wymiarach 5x 4 x 3 metry wysokości , piniatę wypełnioną słodkościami do rozwalenia w super cenie z dojazdem na terenie całego śląska, opolskiego i małopolski 850 PLN brutto

NA ŻYCZENIE KLIENTA  DO PAKIETU 4 h maskotka chodząca gratis!

ZA DODATKOWE 300 PLN możesz kupić 100 balonów z helem dla gości do wypuszczenia  lub za 450 PLN dodatkowe 50 balonów LED do wypuszczenia wieczorem dla Ciebie i Waszych gości

TO NAPRAWDĘ SIĘ OPŁACA  ! CENA ZAWIERA DOJAZD NA TERENIE 3 województw !!! zapraszamy !!!

 

Nowa super opcja ! Rzut w klauna tortem!

111klaunztortem

 Teraz proponujemy także nową super opcję znaną z amerykańskich filmów. Za dodatkową dopłatą do zamówienia klauna z balonami na wesele – można rzucić w niego tortem ( zapewniamy specjalnie przygotowany tort)

 Zamawiasz pakiet dla dorosłych na wesele + wspólne puszczanie balonów z helem lub ledowych a rzut tortem w klauna dostajesz w promocyjnej cenie !!!  

 Zadzwoń 883 644 900  email:   biuro@balony-rybnik.com.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *