Ile czasu wisi balon z helem?

heliumclownTo pytanie dręczy wielu naszych Klientów . Balon z helem ..ile czasu wisi w powietrzu , postanowiliśmy więc kolejny raz przybliżyć ten temat .

Balon gumowy , zwykła „kulka” wisi od 6-8 h zależy jaki jest gruby , czyli zwykle od producenta. Z naszego doświadczenia wiemy , że widełki można zaokrąglić nieznacznie w górę lub w dół .

Balon zwykły gumowy NIE LUBI PRZYTULANIA . Spokojnie wiszący balon dożywa nawet 10-11 h . Jeśli jednak nie możesz się oprzeć i go przytulać , palcować itp. licz się z tym , że po 6-8 h balon widowiskowo poszybuje w dół i będzie nadawał się co najwyżej do pokopania sobie .

Jak nasza pracownia przedłuża im życie do 1-2 dni ???

Nasza pracownia pompuje balony z dodatkowym żelem HI FLOAT który uszczelnia balon.Wiadomo, HEL – ma cząsteczki mniejsze od powietrza i przenika stopniowo przez pory w gumie balona . Z żelem HI FLOAT , balon wisi od 1-2 dni .

Owszem, balony wypełnione żelem HI FLOAT oraz helem są nieznacznie droższe, ale masz pewność że odebrane dzień dwa przed imprezą – jeśli zachowasz się zgodnie z naszą instrukcją obsługi przeżyją nawet kilka dni po imprezie . No chyba że ktoś go przebije, usiądzie na nim, przepali papierosem lub przedziurawi chcąc wygadać hel albo przetrze.

Pracownia Artystyczna Wojciech Czajka Laboratorium Imprez poleca balony gumowe z żelem HI FLOAT . Z nami nie musisz już odbierać dekoracji na ostatni moment. Teraz nawet 1-2 dni przed imprezą.

Zobacz nasze propozycje na www.facebook.com/balonyzhelemrybnik i napisz do nas na : balonyzhelem1@gmail.com

UWAGA! Jesteśmy pracownią artystyczną – nie sklepem dlatego też prosimy o umawianie swoich wizyt z kilkudniowym wyprzedzeniem w naszej pracowni pod numerami 883 644 900 , 665 182 241

OBIECUJEMY że nie będziesz żałował bo u nas 80 wzorów balonów stale dostępnych i pompowanych helem od ręki 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii balony, dekoracje balonowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *