Urodziny dla dzieci – organizacja urodzin tylko z nami ! Centrum Urodzinowe Rybnik!

Jest urodzinowo – w listopadzie podsuwamy naszym wspaniałym Klientom możliwości organizacji i aranżacji tematycznych urodzinek dla dzieci. U nas zakupisz absolutnie wszystko na udane przyjęcie dla dzieci a także balony z helem oraz hel w sprayu , spraye do włosków oraz farbki do twarzy jak również wynajmiesz animatora na urodziny w najlepszej cenie w Rybniku .Zdjęcie1340 Nie szukaj u konkurencji – to w większości amatorzy . Mamy 14 lat udokumentowanego doświadczenia a w naszym sklepie kupisz absolutnie wszystko , bez konieczności latania i kompletowania po mieście .

Wykonamy też dla Ciebie dekoracje niespodzianki – jeśli tylko masz ochotę np. tak może wyglądać dekoracja na 2 urodzinki i propozycja stołu .

Nie czekaj – napisz do nas : balonyzhelem@interia.pl lub biuro@balony-rybnik.com.pl

Podaj datę przyjęcia i miejscowość np. Rybnik – mieszkanie w bloku etc. Otrzymasz propozycję animatora na imprezę a w naszym sklepie dokonasz rezerwacji i zakupisz wszelkie niezbędne akcesoria urodzinowe

Zdjęcie1325

Adres naszej pracowni :

ZACZAROWANA WALIZKA

ul.Powstańców Śl. 3

Rybnik ( budynek naprzeciwko Oberży)

czynne od 10:30-17:00  soboty 9:00-14:00

 

 

WYKONUJEMY TEŻ CYFERKI Z BALONÓW  – ok. 1 metra wysokości !!!
cyferka2

Ten wpis został opublikowany w kategorii balony, imprezy i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *